Měření

Tak, jak si můžete vybrat mezi různými velikostmi bot a oblečení,
můžete si také vybrat mezi různými velikostmi kondomů.
TheyFit nabízí více než 95 různých velikostí kondomů a jedena z nabízených variant Vám bude určitě také perfektně sedět! Chcete-li zjistit svoji velikost kondomu, je nutné provést přesné měření.

Představujeme dvě techniky měření pro určení přesné
velikosti kondomu: první metoda s použitím měřicího pásku FitKit, je spolehlivější a pásek si stačí vytisknou. Druhý způsob měření je pomocí domácího pravítka. Obě z těchto metod jsou diskrétní a můžete je provézt zcela v soukromí. Návod jak se správně změřit najdete níže!

Měření s FitKit


Stáhněte si FITkit kliknutím na tlačítko "DOWNLOAD FITkit". Měřič vytiskněte a postupujte podle pokynů. Měřič FITkit můžete také zdarma obdržet poštu, kontaktujte nás. Pro přesnější měření, si přečtěte několik tipů:

Pokud neměříte penis zcela ztopořený, může se stát, že si objednáte těsnější kondom, než potřebujete. Můžete zkusit požádat partnera o pomoc?

Při měření neutahujte pásku příliš pevně, jde Vám přece o komfortní velikost. TheyFit byl vyvinut tak, aby perfektně padnul a zůstal tam, kde má.

Jste jedním z těch s volnější kůží? Přidejte trochu délku (pomůže Vám v tom FITkit).

 

Bojíte se, že kondom je příliš těsný? Přidejte trochu objemu (pomůže Vám v tom FITkit).

Jste na hranici mezi dvěma velikostmi? Vyberte si delší nebo volnější velikost.

Většina mužů má po celé délce stejnou tloušťku penisu. Pokud jste mezi těmi zbývajícími, změřte se na více místech a tloušťku zprůměrujte.

Stáhnout FitKit

ALTERNATIVNÍ VARIANTA MĚŘENÍ: Penis můžete změřit také ve ztopořeném stavu krejčovským metrem nebo jiného měřícím zařízením (použít můžete také papír, který poté změříte pevným pravítkem).