Často kladené otázky

 

Protože se jedná o poměrně nový koncept nakupování kondomů, dostáváme mnoho dotazů od našich zákazníků.

 

TTyto otázky jsou napsané tady, ale pokud tu vaše otázka není, prosím, kontaktujte nás.

 

1. Proč nikdo doposud neudělal konodmy na míru ?

Ve skutečnosti se kondomy na začátku vyráběly na míru, ale ve 20. století se začali produkovat stejné velikosti z hlediska masové výroby. Nikdo tomu dosud nedal druhou šanci, protože 95 velikostí je logistická noční můra. My jsme v souladu s mezinárodními zkušebními normami vymysleli nové techniky výroby.

 

2. Zkušební normy ?

Kondomy jsou regulované zdravotnické prostředky, které musí být v souladu s mezinárodní normou, jako je ISO: 4074. Normy definují, jak by společnosti měly testovat své produkty pro zajištění správné funkce. Kondomy musí být ověřeny příslušnými zdravotními regulačními orgány, jako Notified Body v EU a FDA v USA. Současná mezinárodní norma, která byla naposledy aktualizována v roce 2002, vyžaduje velmi úzký rozsah velikostí kondomů, například, že by kondomy měly mít minimální délku 18 cm.

 

3. Jsou tyto normy uplatňovány u TheyFit® ?

TheyFit® usilují změnu těchto předpisů tím, že spolupracují s vědci, výzkumníkmi, vládními a nevládními organizacemi. TheyFit® kondomy jsou vyráběny v jedné z největších světových továren, ale mají také bezpečnostní osvědčené metody, které byly vyvinuty světovými odborníky.

 

4. Jsou konodmy na míru opravdu potřeba ?

Dobrá otázka. Myslete jinak. Není to tak dávno, co se lidé divili, proč by někdo chtěl mít tisíce skladeb na svém iPodu, namísto použití Walkmana, proč by někdo chtěl vybírat mezi miliony e-knih, které jsou k dispozici v on-line obchodech, pokud je to možné v místním knihkupectví, nebo proč by někdo chtěl vybírat mezi miliony on-line videi, zatímco si můžete zapnout televizi a sledovat kvalitní program. Výroba téměř sto různých velikostí kondomů, výzkum a úsilí o změnu norem je hodně práce. Vy a váš partner budete rádi, že tuto práci děláme.

 

5. Jaký je největší problém s kondomy?

Hlavní problém s kondomem je, že ho lidé nepoužívají! Pokud se použije správným způsobem, je velmi účinný. Nepoužívání kondomů je významným faktorem při riziku přenosu chorob, mnohem častěji, než poruchy v kondomu, jako jsou například prasknutí kondomu nebo převodu bakterií a virových orgánů přes latex, které jsou statisticky velmi vzácné.

 

6. Vzhledem k tomu, že latex je pružný materiál, proč na velikosti konodmů záleží?

Toto lze nejlépe vysvětlit na porovnání s oblečením. Módní průmysl nabízí širokou škálu různých velikostí, od kalhot po boty. Proč? Protože je mnohem pohodlnější nosit věci, které jsou správné velikosti. Komfort a správná velikost jdou ruku v ruce.

 

7. Vždy se vyráběli kondomy v jedné velikosti ?

Vůbec ne. Většinu času, byli kondomy vyráběny na míru. Lékařské kondomy byly vyvinuty Gabriellem Falloppionem v šestnáctém století, s cílem zastavit šíření syfilisu. A tak to bylo stovky let, až do začátku 20. století byly kondomy ze lnu nebo střev a dali se přizpůsobit individuálně, poté vznikl vynález pro výrobu latexových kondomů.